Hoşgeldiniz | Üye Ol | Üye Girişi

Ürün Bulunmaktadır
    Anasayfa > Sınıf Kitaplığı > Tüm Kitaplar > Peygamber Öyküleri  
Hazreti İbrahim
Belkıs İbrahimhakkıoğlu
Timaş Yayınları
Fiyatı
: 3.50  TL (KDV Dahil)
 
Geçici olarak temin edilememektedir.
1.000 TL Üzeri Kargo Bedava
Tedarik Süresi 3 Gün
Süper Hızlı Stokdan Hemen Teslim
Kapıda Ödeme
Telefon Kodu :9799753628395
 
 
En Sevdiğin Peygamber Kim?

“Çocuğuma peygamber sevgisini nasıl vereceğim, ona peygamber kıssalarını nasıl anlatacağım?” diyen ebeveynin yardımına “Peygamber Öyküleri” dizisi yetişti!

Çocuklar “Peygamber Öyküleri” dizisiyle peygamberler tarihini daha yakından öğrenecek, peygamberleri daha çok sevecek. Çocuklar bu diziyle güzel ahlâkı, sabretmenin erdemini, koşulsuz imanın saadetini öğrenecekler.

İnsanlığa rehberlik eden, yaşayışlarıyla hayatlarımıza ışık tutan on bir Kur’an peygamberi… Hangi peygamberin oğlu Allah’a iman etmemişti, kuşlarla konuşan peygamber kimdi, Musa (as) sarayda yetiştiren kraliçenin adı neydi?..

Hikâyelerinin tamamı Kur’an esaslarına dayanan bu dizi, peygamberler tarihini kolay ve anlaşılır bir üslupla sunuyor. 8 yaş ve üzeri çocuklar için hazırlanan “Peygamber Öyküleri” dizisi, renkli resimli ve her biri 48 sayfadan oluşuyor.

 

 • Dizi : Peygamber Öyküleri
 • ISBN: 975-362-839-0
 • Kategori : Din / Kıssa
 • Sayfa Sayısı: 48
 • Barkod: 9799753628395
 • Ebat: 15 x 21
 • Ders: Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
 • Sınıf: 4.Sınıf, 5.Sınıf, 3.Sınıf, 2.Sınıf
 • Ünite: Hz. Muhammed ve Aile Hayatı, Sevgi, Dostluk ve Kardeşlik, Allah İnancı, Aile ve Din, Peygamberlere ve İlahli Kitaplara İnanç
 • Minimum Yaş: 8
 • Yazar Belkıs İbrahimhakkıoğlu;
  Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretlerinin torunlarından olan yazar 1950’de Erzurum’da doğdu. İlk ve orta eğitimini bu şehirde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. Küçük yaşlarda tasavvufî ve edebî sohbetlerin yapıldığı meclislerde bulunan İbrahimhakkıoğlu’nun gelişiminde, şair ve hattat olan babası Hakkı Beyin büyük katkısı olmuştur. Türk Edebiyatı Vakfı’nda merhum Ahmet Kabaklı ile çalışan yazar, Türk Edebiyatı dergisinin yazı işleri müdürlüğünü ve vakfın yönetim kurulu üyeliğini yaptı.

  Çizer Cem Kızıltuğ;
  1974 İstanbul doğumlu karikatürist, illüstratör. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü’nden mezun olduğu yıl Zaman Gazetesi’nde çalışmaya başladı. İzmir Efes Celcus Kütüphanesi’nde resim sergileri açtı. Zaman’da cumartesi ve pazar günleri çizdiği karikatürleri C’empati adlı albümde yayımlandı. Türkiye Yazarlar Birliği’nce 2005 yılında “Yılın Karikatüristi” ödülüne layık görüldü. Sakıp Sabancı Müzesi’ne Ben Picasso, Ben Rodin, Ben Kitap, Ben Cengiz Han ve Ben Halı adlı çocuk kitaplarını resimledi. İllüstrasyonları Society for News Design yarışmasında bir kez gümüş ve on kez de Award of Excellence ödülü almıştır. Cem Kızıltuğ, grafik sanatçısı Ravza Kızıltuğ ile evlidir.
   
    Benzer Kitaplar
    Hazreti Eyüp
  Timaş Yayınları
    Hazreti İsa
  Timaş Yayınları
    Hazreti Musa
  Timaş Yayınları
    Hazreti Yusuf
  Timaş Yayınları
    Hazreti İbrahim
  Timaş Yayınları
    Hazreti Süleyman
  Timaş Yayınları
    Hazreti Yunus
  Timaş Yayınları
   
   
  Hakkımızda   Garanti
  Tüketici Yasası   Kargo ve Teslimat 
  Gizlilik Sözleşmesi   Banka Hesap Numaraları  
  İade ve İptal Koşulları   İletişim
   
    0505 633 66 90
    optijetoptikokuyucu@gmail.com
    Ödeme Bildirim Formu
   
  © 2023 EğitimPazar.Com OPTİJET ARGE 
  Online   3   Bugün   102
  Toplam   359748   İp   44.192.48.196